CLASS 6A
1. Smiths Station (14-3)
2. Hoover (13-6)
3. Thompson (16-4)
4. Huntsville (11-3)
5. Hazel Green (10-5)
6. Fairhope (9-4)
7. McGill-Toolen (10-4)
8. Hewitt-Trussville (12-3)
9. Opelika (9-4)
10. Spain Park (8-6)

Others nominated: Baker (7-1), Hueytown (10-3), Lee-Huntsville (7-2), Northview (11-4), Oak Mountain (7-7), Oxford (5-4), Stanhope Elmore (4-6), Prattville (11-5), Wetumpka (8-6)



CLASS 5A
1. Spanish Fort (13-2)
2. Cullman (8-6)
3. Faith Academy (11-1)
4. Russell County (9-6)
5. Southside-Gadsden (7-4)
6. Hartselle (10-4)
7. Homewood (13-1)
8. Pinson Valley (11-5)
9. Demopolis (10-2)
10. Chilton County (10-5)

Others nominated: Briarwood Christian (7-6), Etowah (8-4) Mortimer Jordan (14-3), Rehobeth (9-5), West Point (8-1)



CLASS 4A
1. Charles Henderson (15-1)
2. Central-Florence (14-4)
3. Beauregard (10-5)
4. Thomasville (7-2)
5. UMS-Wright (8-4)
6. Guntersville (7-2)
7. Alexandria (9-4)
8. Alabama Christian (10-4)
9. Jacksonville (7-2)
10. Ardmore (7-2)

Others nominated: Andalusia (13-2), Brooks (10-4), Hokes Bluff (6-1), Holtville (9-6), Pope John Paul II (5-1), Randolph (7-2), St. James (8-4)



CLASS 3A
1. W.S. Neal (7-0)
2. Mars Hill Bible (10-5)
3. Deshler (14-4)
4. Piedmont (5-3)
5. Thorsby (9-1)
6. Montevallo (10-1)
7. Cleveland (9-0)
8. Opp (8-2)
9. Vinemont (8-2)
10. Plainview (7-1)

Others nominated: Clements (9-5), Fayette County (8-3), Leeds (9-1), Slocomb (8-6), Madison Academy (5-7), T.R. Miller (5-2), White Plains (5-4)




CLASS 2A
1. Hale County (10-2)
2. Westbrook Christian (4-5)
3. Sheffield (11-7)
4. G.W. Long (10-5)
5. Ohatchee (5-2)
6. Sand Rock (5-4)
7. Section (11-1)
8. Prattville Christian (6-3)
9. Randolph County (7-2)
10. Washington County (5-2)

Others nominated: New Brocton (6-1), Ranburne (5-2), West End (4-2)




CLASS 1A
1. Shoals Christian (5-1)

2. Athens Bible (10-0)

3. St. Luke’s (6-3)
4. Geneva County (9-2)

5. Spring Garden (7-3)

6. Hackleburg (7-1)

7. Fayetteville (7-5)

8. Sumiton Christian (7-3)
9. Shades Mountain Christian (7-3)

10. Cedar Bluff (4-4)

Others nominated: Billingsley (5-4), Vina (4-3)




AISA
1. Edgewood (14-2)
2. Pike Liberal (13-3)
3. Glenwood (6-2)
4. Tuscaloosa (13-3)
5. Clarke Prep (10-2)
6. Macon-East (10-6)
7. Lee-Scott (7-3)
8. Autauga (9-2)
9. Coosa Valley (8-4)
10. Fort Dale (7-2)

Others nominated: Jackson Academy (9-7), Pickens (4-2)